Web Tasarım

Web Tasarım Nedir Ve Neden Gereklidir ?
İnternet siteniz sizin,şirketinizin ve markanızın en önemli tanıtım ve iletişim kanallarından biridir.Markanızı tanıtmak istiyorsanız teknoloji çağı dediğimiz bu çağda etkili bir web tasarım gerçek bir ihtiyaçtır.

Responsive Tasarım Nedir?
Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu. Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle Masaüstü,dizüstü, tablet ve mobil versiyon olarak 4 kademeli şekilde tasarlanır.

Web tasrımı sizin kurumsal renklerinizi ve faaliyet gösteriğiniz alanları etkili bir şekilde vurgulamalı ve tamamen amaca yönelik olmalıdır.
Web tasarım Süreci boyunda etkili iletişim ile istekleriniz doğrultusunda bir yol çiziyor ve birlikte hareket ediyoruz, işi yapıp bırakmıyoruz her zaman yanınızda oluyoruz bizim için para öncelik değildir, hayatta paradan daha önemli değerlerin olduğunu biliyor ve bu değerlere inanıyoruz size iş yapmak değil bu digital yolda sizinle birlikte yürüyoruz.bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz

İletişim Sayfası İçin Tıklayın